Marketing

Marketing

Analýza a stratégia

Aby sme vedeli naše služby nadstaviť čo najefektívnejšie, je potrebné na začiatok vykonať komplexnú analýzu a nadstaviť správnu stratégiu. Ak je stratégia správne nadstavená, kampane si budú navzájom pomáhať.

PPC Kampane

PPC kampane - PAY PER CLICK reklama sa v online svete nachádza všade okolo nás. Ako vyplýva z názvu platíte až za kliknutie vďaka čomu sa jedná o veľmi efektívny nástroj. Samozrejme len ak je správne nadstavený.

Sociálne siete

Sociálne siete sú veľmi silným nástrojom na budovanie pozitívneho povedomia o Vašej značke. Správnym nadstavením stratégie a zvolením vhodnej komunikácie Vám sociálne siete vedia prinášať aj kontakty na potencionálnych zákazníkov.

Budovanie značky

Ak to s podnikaním myslíte naozaj vážne, tak vo väčšine odvetví je dôležitým krokom na ceste k úspechu vybudovanie silnej značky. Nejde len o logo či pekný web. Dôležitý je aj spôsob prezentácie či komunikácie.

Weby a E-shopy

Pre našich klientov tvoríme funkčné E-shopy aj reprezentatívne weby. Tvorbu a prevedenie prispôsobujeme finančným možnostiam klientov. Vďaka tomu sú naše služby dostúpné takmer pre každého.

Offline marketing

V dnešnej dobe sa často zabudá na offline marketing. Online a Offline marketing sú však viac prepojené ako sa na prvý pohľad zdá a pre dosahovanie cieľov často aj neoddeliteľné súčasti. (billboard, printové media, rádio reklama...)

Práce programátora

Ak chceme dosahovať výsledky čo najefektívnejšie, určite sa nezaobídeme bez pomoci šikovného programátora. Napríklad - prečo počítať cenové ponuky, ak môžete mať kalkulačku. Inovatívne riešenia Vám ušetria čas a peniaze.

Výkonnostný marketing

V skratke sa jedná o nadstavenie marketingových aktivít tak, aby sme dosahovali vopred stanovené ciele a neustále zefektivňovali celý proces. Vďaka tomu vieme znižovať náklady, resp. zvyšovať tržby či zisk.

Pripravujeme ______________

Pre dosahovanie cieľov našich klientov sa snažíme robiť maximum, preto už dnes poskytujeme rôzne služby mimo bežne nami ponúkaných v rozsahu, ktorí dokážeme zabezpečiť. Časom ponuku a tieto služby rozšírime.


 

Spokojknosť našich klientov je pre nás prioritou

Preto chceme neustále rásť

Hodnoty našej spoločnosti

HODNOTY RIVER VALLEY

Našou víziou je stať sa silným hráčom na trhu (doma aj v zahraničí) komplexného poradenstva a služieb pre malých, stredných podnikateľov či korporácii, a prinášať našim klientom riešenia, ktoré budú maximálne účinné pri dosahovaní ich cieľov.
Chceme našim zákazníkom poskytovať 100%-né služby a vďaka nim im pomáhať pri budovaní svojich firiem (podnikov) v oblastiach, v ktorích sme “doma". Tým chceme odbremeniť našich klientov, aby sa mohli venovať iným dôležitým činnostiam pri dosahovaní ich cieľov.
Profesionalita a Loajalita
Kreativita a Starostlivosť
Rešpekt a Súdržnosť
Slušné správanie a Pravdovravnosť
Spravodlivosť a dôvera
 

Zostaňme v spojení

Ak Vám zašleme minimálne jednu informáciu, ktorá Vám pomôže, je náš projekt úspešný. Veríme však, že tých informácii získate oveľa viac …

info@rivervalley.sk

Copyright 2019-2021 © Všetky práva vyhradené. River Valley, s.r.o.