Marketing & informačné technológie rivervalley 7. novembra 2021

Na potreby klientov sa pozeráme komplexne.

Sme Vaša MARKETINGOVO – PORADENSKÁ AGENTÚRA
Poďme spolupracovať na plnení Vašich snov
PROCES

NÁVRH SPOLUPRÁCE

1
VÍZIA A STANOVENIE CIEĽOV
2
ANALÝZA
3
NÁVRH RIEŠENIA
4
ODSÚHLASENIE FINÁLNEHO NÁVRHU

Tvorba web riešení

WEB

Dnes je oveľa dôležitejšie prezentovať sa v online priestore, ako tomu bolo v minulosti. Mnoho podnikateľov už vymenili svoje kamenné predajne za tie digitálne. Či už potrebujete E-shop, alebo prezentačnú stránku, sme tu pre Vás. Našim klientom prinášame moderné webové riešenia „šité" na mieru dostupné pre každého. Okrem webov a E-shopov našim klientom ponúkame aj kvalitné informačné systémy.

Stolný počítač, tablet či mobil ? Žiadny problém, naše riešenia sú plne responzívne a prispôsobené pre všetky zariadenia.

Veľmi podceňovaná no zároveň veľmi dôležitá časť marketingu, na ktorú treba myslieť už pri tvorbe webových riešení, je nadstavenie SEO (optimalizácia pre vyhľadávače). Okrem základného nadstavenia ponúkame aj komplexné služby SEO.

Našim cieľom je poskytovať služby, či už začínajúcim STARTUP-om, ako aj veľkým fungujúcim spoločnostiam s dlhodobou tradíciou. Rozsah našich služieb prispôsobujeme potrebám klientov. 

Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné služby. „Nedá sa” pre nás neexistuje. Zameriavame sa na riešenia, nie prekážky.

Správa reklamných kampaní

Marketing

Pre našich klientov zabezpečujeme komplexné služby ohľadom reklamných kampaní najmä na Google a v aplikáciách Facebook. Ku každej kampani pristupujeme individuálne. Naše kampane sú zamerané na výsledky.

Ako už z názvu vyplýva (PAY-PER-CLICK), jedná sa o kampane, kde platíte za kliknutie.  PPC kampane (ak sú správne nadstavené a optimalizované) sú veľmi efektívnou formou reklamy. Výhodou je, že máte svoje rozpočty pevne v rukách. Získajte zákazníkov, ktorí priamo hľadajú to, čo Vy ponúkate.

Základom je byť na očiach. Na to nám slúži bannerová (obsahová) reklama, vďaka ktorej sa Vaša reklama zobrazuje na rôznych weboch s vysokou návštevnosťou. 

YouTube reklama sa najčastejšie využíva na budovanie povedomia o produkte či značke. Vďaka širokej možnosti cielenia či množstva dostupných formátov reklamy sa jedná o silný nástroj.

V dnešnej dobe takmer nie je aktívneho človeka, ktorý by nefungoval na sociálnych sieťach. Facebook a Instagram sú súčasťou našich každodenných životov, a preto je priam nevyhnutné využívať možnosti reklamy aj na týchto platformách. Aby bol Váš obsah pútavý a pravidelne uverejnený, na to sme tu my. 

Návrh komplexnej stratégie a poradenstvo

PORADENSTVO

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Naším cieľom je navrhnúť postupné kroky tak, aby sme v konečnom dôsledku dokázali dosiahnuť stanovené ciele v čo najkratšom možnom čase. Našim klientom sa snažíme prinášať inovatívne riešenia a hľadáme všetky možné cesty, ako byť úspešný. Aj keď to nie sú naše primárne služby, našim klientom ponúkame aj iné služby ako napríklad: grafické práce, vypracovanie firemnej identity, mentoring, či komplexné analýzy a poradenstvo.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Ak Vám zašleme minimálne jednu informáciu, ktorá Vám pomôže, je náš projekt úspešný.
Veríme však, že tých informácií získate oveľa viac …