KTO SME ?

Sme MARKETINGOVO – PORADENSKÁ AGENTÚRA,

zameriavajúca sa na rast a rozvoj malých a stredných spoločností, ktoré chcú efektívne dosahovať svoje sny a ciele. Prioritou spoločnosti je zabezpečiť pre klienta komplexný rozsah služieb potrebných pre podnikanie a tým zabezpečiť efektívne prepojenie jednotlivých oblastí tak, aby celý „stroj“ fungoval čo najlepšie.
 

Svojim partnerom (klientom) poskytujeme služby a poradenstvo, ktoré nerieši len aktuálnu situáciu, ale snažíme sa spoluprácu nadstaviť aj pre potreby v dlhšom časovom horizonte.

Využívaním služieb ponúkaných spoločnosťou RIVER VALLEY s.r.o naši klienti šetria čas a peniaze. Cieľom je, že klient nemusí tráviť desiatky či stovky hodín výberom vhodnej spoločnosti na danú službu, zisťovaním možností a samotnou komunikáciou so spoločnosťami, ale môže sa naplno venovať svojím podnikateľským aktivitám.

Naše služby poskytujeme priamo či v spolupráci s renomovanými spoločnosťami, agentúrami, auditormi/účtovníkmi či advokátskymi kanceláriami.

Aj keď je spoločnosť RIVER VALLEY s.r.o. relatívne mladá spoločnosť, už od roku 2010 sa pohybujeme v oblasti obchodu a služieb, či už aktívne ako podnikatelia alebo súčasť rôznych spoločností.  Za tento čas nám „cez prsty“ prešlo niekoľko desiatok projektov. Podieľali sme sa na budovaní menších i medzinárodných firiem, hlavne pôsobiacich na území Slovenskej republiky, Českej republiky, Rakúska. Teší nás, že sa na budovaní väčšiny týchto projektov podieľame dodnes…

Ďakujeme, že vďaka Vám môžeme rásť

Zostaňme v spojení

Ak Vám zašleme minimálne jednu informáciu, ktorá Vám pomôže, je náš projekt úspešný. Veríme však, že tých informácii získate oveľa viac …

info@rivervalley.sk

Copyright 2019-2021 © Všetky práva vyhradené. River Valley, s.r.o.