O nás rivervalley 20. novembra 2021

Na potreby klientov sa pozeráme komplexne.

Sme Vaša MARKETINGOVO – PORADENSKÁ AGENTÚRA
Poďme spolupracovať na plnení Vašich snov

Kto sme?

Sme MARKETINGOVO – PORADENSKÁ AGENTÚRA,

zameriavajúca sa na rast a rozvoj malých a stredných spoločností, ktoré chcú efektívne dosahovať svoje sny a ciele. Prioritou spoločnosti je zabezpečiť pre klienta komplexný rozsah služieb potrebných pre podnikanie, a tým zabezpečiť efektívne prepojenie jednotlivých oblastí tak, aby celý „stroj“ fungoval čo najlepšie.

 

Svojim partnerom (klientom) poskytujeme služby a poradenstvo, ktoré nerieši len aktuálnu situáciu, ale snažíme sa spoluprácu nadstaviť aj pre potreby v dlhšom časovom horizonte.

Využívaním služieb ponúkaných spoločnosťou RIVER VALLEY, s.r.o. naši klienti šetria čas a peniaze. Cieľom je, že klient nemusí tráviť desiatky, či stovky hodín výberom vhodnej spoločnosti na danú službu, zisťovaním možností a samotnou komunikáciou so spoločnosťami, ale môže sa naplno venovať svojim podnikateľským aktivitám.

Naše služby poskytujeme priamo, alebo v spolupráci s renomovanými spoločnosťami, agentúrami, audítormi/účtovníkmi, či advokátskymi kanceláriami.

Aj keď je naša spoločnosť RIVER VALLEY, s.r.o. relatívne mladá, už od roku 2010 sa pohybujeme v oblasti obchodu a služieb , či už aktívne ako podnikatelia, či ako súčasť rôznych spoločností.  Za tento čas nám „cez prsty“ prešlo niekoľko desiatok projektov. Podieľali sme sa na budovaní menších i medzinárodných firiem, hlavne pôsobiacich na území Slovenska, Českej republiky, Rakúska. Teší nás, že sa na budovaní väčšiny týchto projektov podieľame do dnes…

Ďakujeme, že vďaka Vám môžeme rásť.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Ak Vám zašleme minimálne jednu informáciu, ktorá Vám pomôže, je náš projekt úspešný.
Veríme však, že tých informácií získate oveľa viac …