O nás

Agenútra v oblasti digitálneho marketingu.

Ďakujeme, že spolu s Vami môžeme rásť.

Každý má svoj príbeh - toto je ten náš.

Začiatok 2019

Aj keď je naša spoločnosť RIVER VALLEY s.r.o. relatívne mladá, už od roku 2010 sa pohybujeme v oblasti obchodu a služieb, či už aktívne ako podnikatelia, či ako súčasť rôznych spoločností.

Naša misia

Využívaním služieb ponúkaných spoločnosťou RIVER VALLEY, s.r.o. naši klienti šetria čas a peniaze. Cieľom je, že klient nemusí tráviť desiatky, či stovky hodín výberom vhodnej spoločnosti na danú službu, zisťovaním možností a samotnou komunikáciou so spoločnosťami, ale môže sa naplno venovať svojim podnikateľským aktivitám.

Sme svetoví

Podieľali sme sa na budovaní menších i medzinárodných firiem, hlavne pôsobiacich na území Slovenska, Českej republiky, Rakúska. Teší nás, že sa na budovaní väčšiny týchto projektov podieľame do dnes…

Prečo My

Sme MARKETINGOVO-PORADENSKÁ AGENTÚRA zameriavajúca sa na rast a rozvoj malých a stredných spoločností, ktoré chcú efektívne dosahovať svoje sny a ciele. Prioritou spoločnosti je zabezpečiť pre klienta komplexný rozsah služieb potrebných pre podnikanie, a tým zabezpečiť efektívne prepojenie jednotlivých oblastí tak, aby celý „stroj“ fungoval čo najlepšie.

ČO ponúkame

Efektívny marketing
zameraný na výsledky

Tvorivosť a kreativita

Vzájomný rešpekt

Ambície rásť a chuť víťaziť

Tímová spolupráca a partnerstvo

Náš tím =
skúsenosti | vzdelanie | zručnosti

V našom tíme sa snažíme spájať skúsenosti, zručnosti, mladícku dravosť a kvalitné vzdelanie postavené na praktickom využití – nie len teórii. Len vďaka tomu dokážeme poskytovať tie najkvalitnejšie služby, ktoré prinášajú výsledky. Našim cieľom je zaradiť sa medzi etablované spoločnosti v oblasti digitálneho marketingu.

Spolu sme lepší

Rešpektujeme všetky naše partnerstvá a vynakladáme maximálne úsilie, aby sme našli najvhodnejšie riešenia pre potreby našich klientov. Naše služby poskytujeme priamo, alebo v spolupráci s renomovanými spoločnosťami, agentúrami, audítormi/účtovníkmi, či advokátskymi kanceláriami. Pre našich klientov sa snažíme zabezpečiť komplexný servis od „A“ po „Z“.

Kontaktujte nás

Staňte sa naším partnerom vo svete digitálneho marketingu.

Radi Vám zodpovieme na všetky otázky a pomôžeme Vám vybrať tie správne služby – na mieru pre Vás.

Výhody spolupráce s River Valley
Čo bude nasledovať?
1

Telefonický kontakt

2

V prípade potreby dohodneme online/offline stretnutie

3

Pripravíme návrh spolupráce  

Náplánujte si bezplatnú konzultáciu