Služby

Správa sociálnych sieti

Pri budovaní profilov na sociálnych sieťach sú dôležité 3 faktory - kvalita, konzistentnosť a pravideľnosť. Zverte Vaše sociálne siete odborníkom.

Správa sociálnych sieti

V dnešnej dobe takmer nie je aktívneho človeka, ktorý by nefungoval na sociálnych sieťach. Facebook a Instagram sú súčasťou našich každodenných životov, a preto je priam byť aktívny aj na týchto platformách. Aby bol Váš obsah pútavý a pravidelne uverejnený, na to sme tu my.

Čo získate ? 

  • Vytvorenie stratégie a obsahového plánu
  • Kvalitný a profesionálny obsah
  • Pravidelné uverejňovanie príspevkov z odsúhlaseného obsahového plánu v dohodnuté termíny bez potreby Vašej aktivity 
  • Šetríte čas, ktorý následne viete využiť pre rast Vášho podnikania či využiť ako voľný čas

Individuálny prístup

Každý klient je jedinečný, preto aj k príprave stratégie a obsahu pristupujeme individuálne.

Vopred odsúhlasený obsah

Všetko obsah ktorý uverejníme je vopred odsúhlasený klientom.

Šetríte čas

Delegovaním správy sociálnych sieti získať čas, ktorý viete následe využiť pre rast Vášho podnikania či využiť ako voľný čas.

Pravideľnosť a konzistentnosť

Jedná sa o dôležité faktory pre budovanie profilov na sociálnych sieťach. Platí to aj v ostatných častaich podnikania.

Sociálne siete nie sú len Facebook a Instagram

Ak sa povie sociálna sieť, zväčša nás napadne Facebook a Instagram. Sociálnych sieti však poznáme viac – medzi najväčšie patria TikTok, Pinterest, LinkedIN, Youtube. Pre rôzne odvetvia sa hodia rôzne komunikačné či marketingové kanály. Využívate tie správne? 

Aké sociálne siete
sú najviac využívané

Viete aka sociálna sieť je vohdná práve pre Vaše podnikanie? Často sa stretávame, že klienti nepoznajú svoju cieľovú skupinu (publikum) a vyvíjajú aktivity na nesprávnej sociálne sieti, resp. volia nesprávny obsah a štýl komunikácie. 

Instagram

Sociálna sieť Instagram získala obrovskú popularitu najmä u mladšieho publika a patrí medzi najpoužívanejšie sociálne siete u nás. Na sieti sa nachádza široké publikum a obsahom je vhodná skôr pre kvalitný vizuálny obsah ( fotky, videá ). Nezabudajme na #hastagy. Keďže Facebook aj Instagram patria pod spoločnosť META - obe platformy viete prepojiť a niektorý obsah zdielať súčasne na oboch platformách čo dokáže ušetriť množstvo času. Niekedy je však vhodné tvoriť obsah na tieto platformy jednotlivo.

Facebook

Niekedy najpoužívanejšia sociálne sieť, ktorú navštevuje aj vekovo staršie publikum. Služí na ľahké a rýchle sprístupnenie informácií vašim zákazníkom, komunikovať s nimi, zdielať s nimi svoje posolstvá. Keďže Facebook aj Instagram patria pod spoločnosť META - obe platformy viete prepojiť a niektorý obsah zdielať súčasne na oboch platformách čo dokáže ušetriť množstvo času. Niekedy je však vhodné tvoriť obsah na tieto platformy jednotlivo.

LinkedIN

Táto sociálna sieť sa teší obľube najme u majiteľov firiem, vedúcich pracovníkov, HR manažerov a podobne kedže ide primárne o profesíjnu sociálnu sieť. Preto je v hodná, ak hľadáte zamestnanie, alebo ste zamestnávateľ. Je vhodná napríklad aj na budovanie Vašej značky ako odborníka v určitom obore.

TikTok

Jedna z najmladších sociálnych sieti, ktorá veľmi rýchlo rastie a získava na popularite. Pridávaný obsah sú krátke videá ktoré sú prevažne zábavné a pozitívne.

X - (Twitter)

Sociálne sieť X - skôr známa ako Twitter je stálicou na polí sociálnych sieti. U nás je používaná menej. Obsahom siete x sú tzv. "tweety" - teda pravažne krátke textové správy. Vo svete je často využívaná aj na rýchle informovanie uživateľmi o rôznych udalostiach.

Pinterest

Niekto ju radí ako vyhľadávač rôznych inšpirácií iný ako sociálna sieť, preto sme ju nevynechali. Je vhodná pre tvorcov receptov, štýlových dizajnových inšpirácii či kreatívcov.

YouTube

Aj keď niekto nemusí súhlasiť, YouTube patrí taktiež medzi sociálne siete. V skratke sa jedná o internetovú databázu rôznych videí, ako napríklad : vlogov, školení, firemných videí, rozhovorov, hudobných videi, videoklipov či inej videotvorby.

5.0
5/5
Kontaktujte nás

Staňte sa naším partnerom vo svete digitálneho marketingu.

Radi Vám zodpovieme na všetky otázky a pomôžeme Vám vybrať tie správne služby – na mieru pre Vás.

Výhody spolupráce s River Valley
Čo bude nasledovať?
1

Telefonický kontakt

2

V prípade potreby dohodneme online/offline stretnutie

3

Pripravíme návrh spolupráce  

Náplánujte si bezplatnú konzultáciu